Facebook

10,90 €/m2/rok
+Energie

sledovať ponuku

Prenájom kancelárie v historickej budove na Palisádach, 115 m2

Historický administratívny objekt po kompletnej rekonštrukcii v lokalite Palisády, 24 h recepcia, v každom celku merač el. energie, výška priestorov je 3,5 m, plávajúce podlahy, koberce klimatizácia, svietidlá.
Voľné kancelárie -
Uzatvorený celok 115,5 m2 - 2 väčšie, 2 menšie kancelárie, recepcia, kuchynka, toalety
priestory č.1.01 - 1.09 - 115.5 m2

Cena za prenájom kancelárskych priestorov je d o h o d o u v závislosti dĺžky nájmu. O výške nájmu je možné vždy rokovať! Pre rokovanie o cene zasielame NÁVRH ceny (ponuku) na prenájom nebytových priestorov nasledovne:

Návrh ceny nájomného 1. Nadzemné podlažie:
Na dobu viac ako 60 mesiacov : od 10,90 €/m2/mesiac (bez DPH) nižšie
na dobu do 36 mesiacov : do 12,90 €/m2/mesiac (bez DPH)

Preddavky na služby:
5,- €/m2/mesiac (bez DPH) – v uvedenej cene sú zahrnuté preddavky aj na vlastnú spotrebu elektrickej energie, strážnu službu a všetky náklady spojené s nájmom v objekte (kúrenie, klimatizácia, vodné, stočné, odvoz odpadu, upratovanie spoločných priestorov a pod.). Elektrická energia vrátane energie na klimatizáciu v prenajatých kancelárskych priestoroch sa účtuje na základe samostatných meračov podľa skutočnej spotreby energie.

Parkovanie:
Parkovacie státia v podzemnej garáží pre zamestnancov nájomcu: 190 €/1 parkovacie státie/ mesiac (bez DPH) - cena zahŕňa všetky náklady a služby spojené s parkovaním osobného vozidla.


Pri vchode do objektu je na prízemí miestnosť strážnej služby s dvadsaťštyrihodinovou prevádzkou, nakoľko vstup osôb do objektu je chránený. Strážna služba zároveň plní aj funkciu recepcie.
Z technického hľadiska sú ponúkané kancelárske priestory vybavené elektronickou zabezpečovacou signalizáciou, elektronickou požiarnou signalizáciou, štruktúrovanou kabelážou a optickou prípojkou V kancelárskych priestoroch sú individuálne ovládateľné klimatizačné jednotky a samostatné meranie spotreby elektrickej energie.

K dispozícii sú i vlastné podzemné garáže vo vedľajšej budove s možnosťou prenájmu vyhradených parkovacích staní. Pre nájomcu sa ponúka okrem možnosti parkovania v podzemnej garáži v novopostavenom objekte na Štetinovej ulici,


Štát: Slovensko
Okres: Bratislava - Staré Mesto
Mesto: Bratislava - Staré Mesto
Ulica: Palisády

Druh: Kancelárie
Typ: prenájom

Poschodieneuvedené
Celková rozloha115 m²
Úžitková plocha115 m²
Stavpo rekonštrukcii
Internetwifi
Výťaháno
Parkovanievlastné vyhradené
Zateplený objektnie
Strechapôvodná
Klimatizáciaáno
Rozloha od 115m² do 115m²

Pre viac informácií kontaktujte


Mgr. Jana Sotorníková

Mgr. Jana Sotorníková

maklér hovorím po slovenskyI speak english


Telefón: +421 905 385 527
E-mail: sotornikova@azreal.sk

všetky realitné ponuky makléra0905 385 527
0905 700 989