Facebook

1.700,- €/mes.

sledovať ponuku

Prenájom 5 izb. RD na Pezinskej ulici, Bratislava - Vinohrady.

Novostavba rodinného domu o výmere 160 m2 obytnej plochy + 35 m2 južnej terasy s krásnym výhľadom na les + dvor. V dome sú 3 spálne, obývačkou s kuchyňou orientovanými na východ, hobby miestnosť so zabudovanými reproduktormi v stene, 3x samostatné WC s bidetom, krásna kúpeľňa s dvoma umývadlami, vaňou aj s klasickou sprchou a s funkciou vodopádu a WC, práčovňa so zhodom prádla a so sprchovým kútom. Dom sa prenajíma kompletne zariadený, vo väčšine izieb je vstavaná skriňa a v dome sa nachádzajú 2 trezory. V suteréne domu sa nachádza priestranná miestnosť využiteľná ako herňa, alebo spoločenská miestnosť, office, kúpeľňa so sprchovým kútom, umývadlom a práčkou a kotolňa. Kúrenie plynové, solárne panely na streche (ohrev teplej vody), ovládanie elektrických vonkajších roliet na DO. Nízkoenergetická konštrukcia domu, s trojsklami, a s klimatizáciou.
K domu prislúcha záhrada s automatickým zavlažovaním. Dom je vybavený bezpečnostným zariadením, videovrátnikom, internetom cez optický kábel,10 GIGA počítačové zástrčky. Tento dom spĺňa predpoklady bývania pre veľmi náročného klienta.
Možnosť dostať sa autom za 9 minút do stredu mesta v rannej dopravnej špičke. Prístup zo súkromnej ulice s parkovaním.
Cena za prenájom: 1 700 €/mesiac + energie. Jednorázovo sa uhrádza depozit vo výške dvojmesačného nájomného, ktorý sa pri odchode z domu v prípade nepoškodenia zariadenia vracia.
K RD je vyhradené parkovanie pre dve autá priamo pred domom. Bývanie na vyššej úrovni. Bezpečie, súkromie a kultúrny nájomníci.
Dom je k dispozícii ihned


Štát: Slovensko
Okres: Bratislava - Nové Mesto
Mesto: Bratislava - Nové Mesto
Ulica: Pezinská

Druh: Rodinný dom
Typ: prenájom

Poschodieneuvedené
Počet izieb5
Celková rozloha160 m²
Úžitková plocha160 m²
Terasa35 m²

Pre viac informácií kontaktujte


Ing. Judita Yaňez

Ing. Judita Yaňez

maklér hovorím po slovenskyЯ говорить русскийbeszélek magyarulHablo españolI speak english


Telefón: +421 905 720 657
E-mail: yanez@azreal.sk

všetky realitné ponuky makléra0905 385 527
0905 700 989