Facebook

116.000,- €

sledovať ponuku

Predaj 1 izbového bytu v tichom prostredí v Dúbravke- Rezervované !

Predaj 1 izbového bytu v nádhernom tichom prostredí, na upätí prírodnej rezervácie Devínska Kobyla, Cabanova ulica - Dúbravka. Rozloha bytu je 35 m2, pivnica 1,5 m2.
Byt sa nachádza na zvýšenom prízemí (okná v bezpečnej výške 3,5 m nad zemou). Dom je 4-poschodový a bol postavený v roku 1973. Príjemne presvetlený byt je orientovaný na JV stranu. Pohľad zo všetkých okien bytu (z kuchyne a z izby) ponúka jedinečný výhľad do udržiavaného tichého parku.
Byt je po čiastočnej rekonštrukcii.
Výmena všetkých okien, vystierkované steny, plávajúca podlaha, kompletne zrekonštruované elektrické rozvody (zapustene v stenách), nová kuchynská linka . Rozvody kanalizácie, plynu i vody v domovej šachte sú nové po nedávnej kompletnej rekonštrukcii.
Steny bytového domu sú zateplené. Ponúkaný byt má samostatnú menšiu kúpeľňu s vaňou a s práčkou. WC je samostatné zo vstupom z predsiene.
Z predsiene so zapustenou šatníkovou skriňou je dispozične veľmi dobre vyriešený samostatný prechod do izby (oddelenej od predsiene repasovanými dverami) a nezávisle i do menšej kuchyne. K bytu patri i malá pivničná kobka s plochou 1,5 m2 a taktiež možnosť využitia priestoru v uzamykateľnej kočíkárni, s plochou 4 m2. Byt je tíchý, obklopený bezproblémovými susedmi. S výnimkou predsieňovej priečky sú zvyšné steny od strany susedov po rekonštrukciách zvukovo odhlučnené. Plávajúca podlaha po celej ploche bytu je tepelne zaizolovaná. Parkovanie auta je bezproblémové.

Začiatok lesa smerom na archeologickú lokalitu Villa Rustica je vzdialený iba 5 minút chôdze od bytového domu. V okolí sú skvelé trasy na bicyklovanie. Autom sa dá dostať k obchodným centrám okolo Borry Mall za 5 minút, rýchle prepojenie na diaľnicu. Zástavka autobusu č.83 je vzdialená 3 minúty chôdze od domu. Najbližší obchod s potravinami sa nachádza asi 100 m od bytu (KRAJ).
Zálohové platby za elektriku sú 11€, plyn 9€, služby správcovi 85€, UPC (TV, internet) je zavedený až do bytu..
Byt nemá žiadne ťarchy, po predaji je okamžite k dispozícii. K cene bude pripočítaná provízia realitnej kancelárie vo výške 2.5%.


Štát: Slovensko
Okres: Bratislava - Dúbravka
Mesto: Bratislava - Dúbravka
Ulica: Cabanova

Druh: 1-izbový byt
Typ: predaj

Poschodiezvýšené prízemie
Počet izieb1
Celková rozloha35 m²
Úžitková plocha35 m²
Stavčiastočne prerobený
Kúpeľňaáno
Pivnica1.50 m²
Postavené zpanel

Pre viac informácií kontaktujte


Ing. Judita Yaňez

Ing. Judita Yaňez

maklér hovorím po slovenskyЯ говорить русскийbeszélek magyarulHablo españolI speak english


Telefón: +421 905 720 657
E-mail: yanez@azreal.sk

všetky realitné ponuky makléra0905 385 527
0905 700 989