Facebook

0,- €

sledovať ponuku

Na predaj 2 izb. byty v polyfunkčnom NOVOM dome, NIVY, Bazová ul.

Ponuka 2 - 3izb. bytov v novom komplexe Bazová, v širšom centre Bratislavy, vo vyhľadávanej bratislavskej štvrti Nivy v MČ Ružinov a zároveň na hranici s MČ Staré Mesto, s množstvom zelene, detských ihrísk, exteriérových športovísk a bezpečných dvorov.
Výborná lokalita v blízkosti Trnavského mýta a Mlynských Nív, kde bola práve dokončená výstavba novej autobusovej stanice a budúceho obchodného downtownu mesta Bratislavy, má dobré dopravné napojenie, má príjemnú dostupnosť mestskou hromadnou dopravou ako aj autom.
Plánované dokončenie stavby 4Q/2022
Okolie a občianska vybavenosť:
V dobrej dostupnej vzdialenosti od domu sú zariadenia kompletnej občianskej vybavenosti, školské, športové, zdravotnícke a kultúrne zariadenia, nákupné centrá i plochy zelene. Konkrétne ide o materskú, základnú a strednú školu na Kulíškovej a Kvačalovej ulici, o polikliniky na Trnavskom mýte a na Tehelnej ulici a o spoločenský dom Nivy s kinom Nostalgia.
Neďaleko je aj Zimný štadión Ondreja Nepelu, Národné tenisové centrum a Národný futbalový štadión, v ktorých sa uskutočňujú nielen športové, ale aj bohaté kultúrno-spoločenské a koncertné podujatia. V blízkej dostupnosti je aj nákupné centrum Centrál, výnimočný polyfunkčný komplex s autobusovou Stanicou Nivy a tiež park na Svätoplukovej ulici.
Len stručné vymenovanie týchto okolitých funkčných miest dôležitých pre život, svedčí o vynikajúcej polohe polyfukčného domu.
Súčasťou štandardu, a teda ceny bytu resp. apartmánu sú:
- podlahové vykurovanie
- hliníkové okná
- vonkajšie žalúzie, elektricky ovládané
- klimatizácia (vnútorné a vonkajšie jednotky)
- lokálne rekuperačné jednotky
- dvere, podlahy, sanita – viď nižšie detaily
/obklady a dlažby – už nie je možné vyberať prevedenie, sú pevne dané tak, ako je uvedené pri konkrétnom byte resp. apartmáne./

Štandard bytov a apartmánov Polyfunkčný dom Bazova, Bratislava:

V cene nehnuteľnosti je štandardné vyhotovenie interiéru bytu resp. apartmánu, ktoré zahŕňa elektroinštaláciu vrátane rozvádzaču a jeho výzbroje, vypínačov, zástrčiek (bez svietidiel), bezpečnostné protipožiarne vchodové dvere, interiérové dvere bezfalcové s povrchom UNI Mat plus s výplňou odvrtaná drevotrieska vrátane magnetického zámku WC a drevenou obložkovou zárubňou v povrchu UNI MAT plus (biele, béžové, grafit) výšky 2100 mm, laminátová podlaha v obytných miestnostiach (vrátane kuchyne) zn. Egger 8/32 – možnosť výberu z viacerých dekorov + biely sokel, obklady (do výšky 2400mm) a dlažby v kúpeľniach podľa výberu so sanitou a zriaďovacími predmetmi – viď nižšie. Bez akéhokoľvek nábytku (kúpeľňové skrinky, kuchyňa, …) a iného zariadenia než je konkrétne špecifikované v týchto textoch.

Obklady a dlažby

je možné do ukončenia hrubej stavby objektu vybrať z 5 možných kombinácií – viď nižšie. Obklady sú Blanco Matt 30x90cm alt. Alaska matt 60x120cm, dlažba Howard blue 45x45cm alt. Lecco Mocca alt. Lecco Blanco 100×100 – španielsky výrobca Alaplana.

Pivničná kobka je v cene bytu, parkovacie miesto je možné prikúpiť k bytu, cena 27 500,- vrátane DPH
Cena 2 izbových bytov /apartmánov/ je od 195 000 do 273 000,- EUR.


Štát: Slovensko
Okres: Bratislava - Ružinov
Mesto: Bratislava - Ružinov
Ulica: Bazová

Vlastníctvo: firemné
Druh: 2-izbový byt - novostavba
Typ: predaj

Počet poschodí7
Počet izieb2
Celková rozloha52.58 m²
Úžitková plocha52.58 m²
Vlastníctvofiremné
Stavnedokončený
Balkónáno
Lódžiaáno
Pivnicaáno
Garážáno
Výťaháno
Parkovanieáno
Postavené zZmiešané
Klimatizáciaáno
Rozloha od 44.55m² do 52.58m²

Pre viac informácií kontaktujte


Iveta Kanichová

Iveta Kanichová

office manager hovorím po slovenskymluvim česky


Telefón: +421 905 700 989
E-mail: kanichova@azreal.sk

všetky realitné ponuky makléra0905 385 527
0905 700 989