Facebook

1.500,- €/mes.

sledovať ponuku

Prenájom domu na kancelárie/bývanie v blízkosti POLUSU, Záborského ul.

Ponúkame na prenájom 4 izbový dom v širšom centre Bratislavy, Nové Mesto, na Záborského ulici, neďaleko nákupného
centra Polus City Center, s celkovou výmerou administratívnych priestorov 190 m2, rodinný dom je dvojpodlažný, vybavený je luxusným podkrovím a barokovou vínotékou vybavenou v klasickom štýle.
POPIS NEHNUTEĽNOSTI:
Rekonštruovaný, veľmi príjemný, čistý dom vhodný ako sídlo firmy, s parkovaním pre dve autá priamo pred domom. Dve menšie plne zariadené oddelené priestory pre riaditeľa a asistentku, kuchyňu so spotrebičmi, čisté sociálne zariadenie, priamy vstup v zadnej časti domu na príjemnú záhradu.
Prvé podlažie: atypický, presvetlený priestor pre vedenie spoločnosti alebo zamestnancov s priamym vstupom na lodžiu s pekným výhľadom.
Na uvolnené biznis rozhovory a poriadanie mini párty je pripravená nová, štýlová vinná pivnička. Nechýba ani odkladací priestor na málo využívané veci.
Lokalita: Bratislava III., blízko nákupného centra Polus City Center, do centra 10 min. autom, výjazd na diaľnicu 7 min.
V blízkosti banky, reštaurácie, kaviarne, notár, hotel, výborná dostupnosť miestnou dopravou.
Výhody: parkovanie pred domom a možnosť ďalšieho neplateného parkovania na parkovisku, bezpečnostný systém (kombinácia pohybových senzorov a sirény, pripojenie na pult centrálnej ochrany), pohybový a požiarny senzor, klimatizácia na podkroví, všetky inžinierske siete zabezpečené, pripojenie na internet, lokálna sieť v celom dome so serverovňou v jednej z kancelárií, vykurovanie ústredným kúrením na plyn. Dom je odizolovaný, suchý, vymaľovaný, štýlový. V celom dome plastové okná so žalúziami, laminátová podlaha, v prípade potreby je zabezpečený pružný servis priamo s majiteľom domu. Súčastou pozemku je 50 m2 sklad náradia, ktorý v súčastnosti slúži ako fitness centrum ktoré majiteľ momentálne zariaďuje. Plánuje Fínsku infrasaunu v záhrade a kamerový systém do exteréru.
Cena 1.500/mesačne + energie.


Štát: Slovensko
Okres: Bratislava - Nové Mesto
Mesto: Bratislava - Nové Mesto
Ulica: Záborského

Vlastníctvo: osobné
Druh: Rodinný dom
Typ: prenájom

Poschodieneuvedené
Počet poschodí1
Počet izieb4
Zastavaná plocha160 m²
Celková rozloha190 m²
Úžitková plocha190 m²
Vlastníctvoosobné
Stavpo rekonštrukcii
Terasaáno
Postavené ztehla
Zariadeniezariadený
Rozloha od 190m² do 190m²

Pre viac informácií kontaktujte


Mgr. Jana Sotorníková

Mgr. Jana Sotorníková

Makler hovorím po slovenskyI speak english


Telefón: +421 905 385 527
E-mail: sotornikova@azreal.sk

všetky realitné ponuky makléra0905 385 527
0905 700 989