Facebook

1.900,- €/mes.

sledovať ponuku

Prenájom 5 izb. mezonetového bytu s terasou na Mýtnej ulici.

Prenájom mezonetového (trojpodlažného) bytu, ktorý sa nachádza v bytovom dome v širšom centre Bratislavy v blízkosti Národnej banky Slovenska a budovy Slovenského rozhlasu. V tomto bytovom dome boli v roku 2006 ukončené rozsiahle rekonštrukčné práce, obnovené boli všetky inžinierske siete, budova bola zateplená a má novú fasádu. K bytu patria dve parkovacie miesta v uzavretom dvore za bytovým domom.
Samotný byt je slnečný a tichý. Výška miestností je 280 cm. Na vstupnom podlaží bytu sa nachádza obývacia izba s krbom, moderne zariadená kuchyňa prepojená s jedálňou, komora na potraviny, WC a šatník. Pri kuchyni sa nachádza malý balkón. Na 2. podlaží bytu sú tri spálne, (jedna so spální má balkón) a priestranná kúpeľňa.
Na 3. podlaží sa nachádza zimná záhrada s veľkou terasou orientovanou do dvora a s vyhliadkovým balkónom smerom do ulice Mýtna. Z terasy i vyhliadkového balkóna je pekný výhľad na Bratislavu a jej dominanty. Zimná záhrada má tiež WC a je zariadená barovým kútikom s chladničkou a kuchynským drezom. Túto miestnosť je možné využiť ako hosťovskú izbu alebo pracovňu.
Byt je z veľkej časti zariadený. K vybaveniu bytu patria protihlukové sklá v oknách do Mýtnej ulice, podlahové vykurovanie s reguláciou každého podlažia, štruktúrovaná kabeláž a príprava na domáce kino, príprava na satelitný príjem TV a klimatizácia.
Tento byt je určený klientom, ktorí hľadajú bývanie v priestrannom byte s bezproblémovým parkovaním v centre mesta.
Byt je k dispozícii ihneď.


Štát: Slovensko
Okres: Bratislava - Staré Mesto
Mesto: Bratislava - Staré Mesto
Ulica: Mýtna

Druh: 5 a viac izbový byt
Typ: prenájom

Poschodie5
Počet poschodí5
Počet izieb5
Celková rozloha225 m²
Úžitková plocha225 m²
Terasa35 m²
Garážáno
Výťaháno

Pre viac informácií kontaktujte


Ing. Judita Yaňez

Ing. Judita Yaňez

maklér hovorím po slovenskyЯ говорить русскийbeszélek magyarulHablo españolI speak english


Telefón: +421 905 720 657
E-mail: yanez@azreal.sk

všetky realitné ponuky makléra0905 385 527
0905 700 989